Kolik stojí online terapie

Terapie po telefonu

Spojíme se po telefonu, Skypu nebo WhatsAppu. Můžeme volat i bez kamery, abyste měli soukromí a mohli se uvolnit. 

1100 Kč/50 minut

Chat terapie

Chatujeme 80 minut v zabezpečené aplikaci Signal. Svým tempem nacházíte to podstatné, vidíte to černé na bílém.

1100 Kč/70 minut

Terapie dopisem

Napsání dopisu – klidně v několika dnech – vyvolává odstup a pochopení. Ke konverzaci (v podobě e-mailů) se můžete vracet.

700 Kč/dopis

Za co platíte

Zkušenosti terapeuta

14letá praxe, kompletní psychologické vzdělání a psychoterapeutický výcvik. Z krizové linky jsem zvyklá pracovat s lidmi v těch nejhorších chvílích života.

Pohotovost

Je důležité, abyste měli pocit, že se o terapeuta můžete opřít. Neplním si proto diář k prasknutí. Vždy mám volná okýnka, abychom našli termín co nejdřív a já vám byla k dispozici, když to nejvíc hoří.

Soukromí

Jako psychoterapeut mám povinnost naprosté mlčenlivosti. Náš kontakt v aplikaci Signal je zabezpečený. Pokud vám to bude příjemnější, nemusím vědět ani vaše jméno. 

Když potřebujete víc

Můžeme se domluvit na delším čase sezení, když vám 50 minut nevyhovuje, nebo se třeba v napjatém období setkávat častěji. Záleží jen na vás.

Rychlé objednání

Ještě dnes

Kontaktujte mě rovnou, když to nejvíc potřebujete. Na takové situace si v diáři nechávám volný prostor. Termín můžeme najít ještě dnes, abychom ty nejtěžší momenty zvládli společně.

1800 Kč/sezení

Chci mít plán

Plán pěti sezení

Do diáře si dopředu naplánujeme setkání, ať s nimi počítáme a máte tak záchytné body v období, které vás čeká. Takto naplánovaná sezení jsou o malinko levnější. Pokud máte zájem, domluvíme se na sezení.

5000 Kč/5 sezení