Jak probíhá terapie online

1. Objednáte se

Skrze online kalendář, po telefonu nebo e-mailu. Nemusíte mi o sobě nic říkat, jen napište, který termín a jaká forma terapie vám vyhovuje. Na hovor si vyhraďte prostor a po něm chvíli klidu.

2. Spojíme se

V domluvený čas jsem připravená, v naprostém soukromí, sluchátka na uších. To samé očekávám od vás. Spojíme se bez kamery, pokud nebudete chtít jinak.

3. Téma se nabídne samo

Je jedno odkud začneme. To, co vás trápí, dříve či později vyplave během prvního sezení na povrch. Zajímá mě – jak se teď cítíte? Co vám běží hlavou? S čím byste chtěli dnes pohnout?

4. Jsme v tom spolu

Rozpaky, strach z neznámého, slzy – to vše je přirozené. Jsem tu od toho, abych vám pomohla překonat těžký moment. Jsme v tom spolu a zvládneme to spolu.

5. Bude to k něčemu?

Jestli vám terapie může pomoct, poznáte už během rozhovoru. Velmi důležité je, zda vám sedím já jako terapeut, zda mi důvěřujete. Vaše pocity vám jasně sdělí, jestli vám dává smysl pokračovat dál.

6. A co dál?

Platbu klidně proveďte až po setkání, buď úhradou na účet, nebo přes platební bránu při online objednání. Pokud budete chtít, na konci setkání domluvíme další termín.

Představte si, že jste konečně v klidu. Nikdo vás nesoudí, můžete se uvolnit. Pocity, které v sobě tak dlouho tajíte, pustíte ven. Myšlenky, které se věčně rozbíhají do nejrůznějších směrů a podob, teď poskládáte do jednoho obrazu. Najednou to celé nějak dává smysl a vy už teď víte, že tím zvládnete projít...

Přesně tohle je náš cíl v terapii.